Альфа Банк: кредитна карта, онлайн заявка


Велику суму в борг можна отримати в Альфа банку. Кошти видаються на термін від 1 до 100 тисяч гривень. Термін кредитування - від 6 до 60 місяців. Відсоткова ставка починається від 0,01 відсотка. Щомісяця обслуговування кредиту обходиться в 2,3 відсотка. Мінімальний вік позичальника в Альфабанк становить 21 роки. Максимальний вік - 69 років.

ПриватБанк: онлайн заявка на кредитну картку


 • Сумма
  до 50 000
 • |
 • Ставка - %
  від 30% річних
 • |
 • На термін
  до 60 місяців
 • ОНЛАЙН ЗАЯВКА

ПриватБанк займає ТОП-1 місце серед банків України - кожен житель України знає про сервіси та можливості, які пропонує ПриватБанк! Безліч відділень по всій країні, кращий сервіс онлайн банкінгу - Приват 24.

Forward Bank офіційний сайт для отримання швидких кредитів

Форвард Банк кредити на споживчі потреби


Forward Bank - український комерційний банк, основний фокус діяльності якого спрямований на обслуговування приватних клієнтів. Кредит готівкою від 5000 до 50 000 гривень. Кредитна карта від 1000 до 50 000 гривень.

ОТП банк - заявка на кредит готівкою онлайн

ОТП банк - заявка на кредит готівкою онлайн


В ОТП банку кредит видається громадянам України віком від 26 до 55 років. Сума видається на термін від 3 до 50 тисяч гривень. Термін кредитування - 60 місяців. Відсоткова ставка становить 17 відсотків на рік. Щомісячні платежі рівними частинами протягом усього терміну дії кредитного договору. Мінімальний дохід позичальника - від 1300 грн. Потрібна довідка про доходи за останні 6 міс.

Ideabank (Ідея банк) кредити на споживчі потреби

Ideabank (Ідея банк) кредити на споживчі потреби


В Ідея банку можна отримати кредит на суму до 100 тисяч гривень. Термін кредитування становить 50 місяців. Відсоток - 31 в рік. Довідка про доходи не потрібна. Вік позичальника може становити від 21 до 75 років на момент виконання кредитних договірних зобов'язань. Перевага Ідея банку - можливість отримати кредит на рефінансування іншого кредиту. За дострокове погашення позики комісія не стягується. Видається кредит після розгляду заявки. Час розгляду заявки - не більше 1 хвилини. Без довідок про доходи!

Кредит маркет - гроші готівкою на будь-які потреби

Онлайн заявки на кредити:

Глобал кредит - позики готівкою або на картку

Кредити та кредитні картки, онлайн заявки. Вся Україна

Якщо ви заповните заявку на отримання кредиту в будь-якому українському банку через наш сайт, то заощадите час і гроші. Крім того, наші фахівці підкажуть, які документи слід взяти з собою. Від вас потрібно тільки півгодини вільного часу. Це набагато менше, ніж півдня ходити по трьом-чотирьом банкам. Консультації можна отримати за телефоном від наших співробітників. Після заповнення простої заяви залишиться тільки піти у відділення банку і отримати кредитні кошти. Зараз є дуже багато кредитів, які видаються через інтернет. Вам не доведеться йти в банк, щоб отримувати гроші. Гроші перерахують на карту банку, реквізити якої ви вкажете в заявці.

Всім клієнтам банків, які звертаються за кредитами, висуваються певні вимоги. Так, необхідно мати при собі паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, довідку про доходи. Якщо ви не працюєте і є пенсіонером, то необхідна виписка з пенсійного фонду. Можна приносити і інші документи, що підтверджують вашу платоспроможність. Однак про це можна домовлятися додатково. Можна надавати документи про нерухомість, які у вас є.

Навіть якщо ви не працюєте, не маєте довідки про доходи, то все одно можна отримати кредит в деяких банках України. Однак є одне «але». Сума кредиту буде невеликою, та й термін - не більше місяця. Крім того, процентна ставка буде на порядок більше, ніж для тих клієнтів, які нададуть повний пакет документів.

Отже, ми назвемо банки, які видають за спрощеними правилами кредити в Україні на кредитну картку. Це ОТП банк, Траст банк, форвард банк, Ренесанс банк, Приват банк та інші фінансові установи.

У Траст банку можна отримати 50 тисяч гривень. Максимальний термін, на який видають гроші - 3 роки. Процентна ставка складе 16. Вік позичальника - від 23 до 65 років. Для отримання кредиту необхідно мати при собі паспорт, ідентифікаційний код, а також довідку про доходи.

У Форвард банку видається кредит на суму від 3 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Термін кредитування - від 6 до 24 місяців. Кошти видаються позичальникам у віці від 23 до 65 років. З документів потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний код.

Сьогодні отримати кредит можна в принцип в будь-якому банку України. Однак не скрізь умови привабливі. Так, ви самі повинні порівняти умови кредитування в тому чи іншому закладі.